solidna firma Polska Izba Gospodarcza Rusztowan


Osłony zabezpieczające regałowe, kolumnowe


Osłony zabezpieczające regałowe, kolumnowee


>> Osłony zabezpieczające regałowe
Osłona zabezpiecza regał przed zadrapaniem, wgnieceniem, wygięciem i skrzywieniem wskutek wielokrotnego uderzania w niego przez pojazdy transportu przemysłowego. Pochłania energię zderzenia, po czym powraca do pierwotnego kształtu. Opatentowany system amortyzacji powietrznej chroni konstrukcję regału, a tym samym ustawione na nim towary, jak również podłogę magazynu. Osłona to produkt wykonywany z półplastycznego, odpornego na pękanie i promieniowanie UV tworzywa sztucznego. Tworzywo nie przewodzi prądu elektrycznego oraz jest odporne na substancje chemiczne i działanie wody.
Konstrukcja osłony jest łatwa do czyszczenia i demontażu. Jedna osoba może zamontować osłonę w kilkanaście sekund. Wystarczy ustawić osłonę dookoła nogi regału i zamocować za pomocą pasów. Montaż odbywa się bez użycia narzędzi. Chroni regał w dowolnych warunkach eksploatacyjnych, aż do temperatury +5°C.
Osłony zabezpieczające regałowe Osłony zabezpieczające regałowe


>> Osłony zabezpieczające kolumnowe
KWADRAT - Zapewnia ochronę słupów konstrukcyjnych w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Amortyzuje uderzenia w słupy i pozwala uniknąć poważnych kosztów ich naprawy. Chroni trwałość konstrukcji budynku. Osłona to produkt opatentowany, wykonywany z półplastycznego, odpornego na pękanie i promieniowanie UV tworzywa sztucznego. Tworzywo nie przewodzi prądu elektrycznego oraz jest odporne na substancje chemiczne i działanie wody. Konstrukcja osłony jest łatwa do czyszczenia i demontażu. Jedna osoba może zamontować osłonę w kilkanaście sekund. Wystarczy ustawić dwie połowy osłony przy słupie i zamocować je dwoma pasami zaciskowymi. Montaż osłony można wykonać na konstrukcjach w trakcie ich budowy lub po zakończeniu.

OWALNE - Zapewnia ochronę słupów konstrukcyjnych w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Amortyzuje uderzenia w słupy i pozwala uniknąć poważnych kosztów ich naprawy. Chroni trwałość konstrukcji budynku. Osłona to produkt opatentowany, wykonywany z półplastycznego, odpornego na pękanie i promieniowanie UV tworzywa sztucznego. Tworzywo nie przewodzi prądu elektrycznego oraz jest odporne na substancje chemiczne i działanie wody. Konstrukcja osłony jest łatwa do czyszczenia i demontażu. Jedna osoba może zamontować osłonę w kilkanaście sekund. Wystarczy ustawić dwie połowy osłony przy słupie i zamocować je dwoma pasami zaciskowymi. Montaż osłony można wykonać na konstrukcjach w trakcie ich budowy lub po zakończeniu.
Osłony zabezpieczające kolumnowe Osłony zabezpieczające kolumnowe Osłony zabezpieczające kolumnowe Osłony zabezpieczające kolumnowe