Rusztowania modułowe (choinkowe)

Rusztowania systemowe modułowe ROTAX umozliwiają realizacje skomplikowanych zadań. Słuzą do zabudowy obiektów przemysłowych z dużą ilością przewodów, aparatury, instalacji, rurociagów. Wykorzystywane są w przemyśle stoczniowym, paliwowym, energetyce, przy budowie wiaduktów i mostów.
Zaletą rusztowania modułowego jest jego zgodnosc z rusztowaniem ramowym. Oznacza to, ze konstrukcja elementów obu systemów jest tak pomyslana, iz wiele z nich moze byc stosowanych zarówno przy budowie rusztowan ramowych, jak i modułowych (podstawki regulowane, zlacza, pomosty, dzwigary i inne).
Specyfiką rusztowań choinkowych są specjalne tarcze z otworami, które pełnią rolę złacza obrotowego. Przyspawane są do pionowych rur stojaków w regularnych odstępach co 0,5m, na obwodzie których znajdują się koncówki rygli. Do tarczy z otworami mozna przyłaczyc nawet 8 rygli lub stężeń. Dzięki takiej konstrukcji rusztowania modułowe mozna dopasować do pożądanych kształtów skomplikowanych obiektów.

Rusztowania modułowe posiadają Certyfikat Bezpieczenstwa nr B/02/045/05 wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
 
rusztowania modulowe - renowacja wnetrza kosciola rusztowania modulowe - renowacja wiezy kosciola Rusztowania modułowe często wykorzystuje się przy wieżach kościelnych, obiektach zabytkowych , a wewnątrz jako platformy podsufitowe slużące do prac renowacyjnych..
 
 
rusztowania choinkowe - koksownia rusztowania choinkowe - oczyszczalnia Rusztowania te maja zastosowanie przy obiektach przemyslowych z duza liczba instalacji, rurociagów.
Rusztowania choinkowe ROTAX swietnie nadaja sie do zabudowy okraglych obiektów, takich jak wieze, kotly i zbiorniki.
 
 
rusztowania modulowe - remont mostu Wroclaw rusztowania modulowe - budowa skoczni Rusztowania systemowe wykorzystywane sa przy budowie i remontach wiaduktów i mostów.
Uzywane sa tez do montazu scen i trybun w miejscach imprez kulturalno-rozrywkowych.
 

Elementy rusztowania modulowego (choinkowego)
(kliknij na nazwie elementu, aby zobaczyc opis)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pobierz katalog rusztowan modulowych(Plik PDF 862 kB)

Pobierz instrukcje montazu rusztowan modulowych (Plik PDF 2,4 MB)