Historia firmy

Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku a od roku 2000 działamy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jesteśmy spółką córką Altrad-Mostostal z siedzibą w Siedlcach, która jest wiodącym producentem nowoczesnych rusztowań i szalunków.

Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, jesteśmy w stanie dostarczyć wyroby spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oprócz sprzedaży i dzierżawy tych wyrobów jesteśmy jednym z największych dostawców wyposażenia technicznego i urządzeń technicznych dla przedsiębiorstw.
Kompleksowo wyposażamy firmy handlowe i produkcyjne (biura, pomieszczenia socjalne, recepcje, sekretariaty, szatnie pracownicze i szkolne, gabinety lekarskie, archiwa), urzędy administracji państwowej, banki, szkoły, uczelnie i placówki służby zdrowia ,warsztaty i place budów.

Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie, w związku z tym ceny oferowanych przez nas produktów uzależnione są od wielkości zamówienia i ustalane są na drodze negocjacji.

Nasza oferta

Doświadczenie

Sprzedaż i dzierżawa szalunków
Wynajem i obsługa rusztowań
Zaopatrzenie przedsiębiorstw
Kompleksowe wyposażenie firm
Obsługa urzędów administracji, szkół i innych instytucji

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu doprecyzować szczegóły w każdym z obszarów naszych działań i przygotują indywidualną ofertę.
Kontakt